16 de gen. 2014

Educació i les TIC, portal de serveis per a l'educació



Ja la tenim aquí! Després de dies i dies de feina, us donem la benvinguda a la nova pàgina web d'Educació i les TIC, portal de serveis per a l'educació. Tal i com ens explica el seu fundador, Educació i les TIC no pretén ser un projecte aliè a aquesta realitat sinó tot al contrari, vol ser una plataforma de coneixement, difusió i reconeixement de totes aquelles iniciatives que necessiten una petita empenta per continuar construint una manera diferent d’aprendre i de veure el món.


Educació i les TIC és un portal de serveis per a l'educació que té com a objectiu proporcionar informació educativa. Els continguts que es presenten els trobareu classificats en àrees curriculars: matemàtiques, educació visual i plàstica, apps, llengua i literatura, medi natural i social, música, TIC, i altres. Així doncs, totes les publicacions que fins ara visitàveu al blog, ara les trobareu en aquest nou portal. El blog actualitzarà continguts setmanalment, perquè no us perdeu les novetats. 

No et perdis les novetats d'Educació i les TIC i SUBSCRIU-TE GRATUÏTAMENT.


Però, la cosa no s'acaba aquí, ja que Educació i les TIC també ofereix una secció de difusió i promoció de projectes educatius, a fi de publicitar i donar a conèixer tot tipus d’iniciatives educatives agrupades en les seccions: material escolar, formació, llibres, extraescolars, jocs, apps educatives, mobiliari, i i més. Així doncs, podreu accedir a una petita descripció dels espais, a una mostra de productes destacats i a les dades de contacte referents a cada un dels projectes participants. Vols formar-hi part? Posa't en contacte amb nosaltres

Aquest portal s'ha construït gràcies a tots vosaltres, així doncs, i com a mostra d'agraïment, us dediquem aquest vídeo de presentació del projecte. Esperem que us agradi tant com a nosaltres.    


16 comentaris:

Laia ha dit...

Uauu! És xulissim!
Et felicito! És un portal de visita diària obligatòria.

Ana Martinez ha dit...

¡Fantástico, Joel!

Magda ha dit...

Uauuuuuuu Joel quina passada impresionant si ja et dic jo sempre que ets un CRACK!!!!!!
Una iniciativa fantastica.
Moltes felicitats i molta SORT.
Un petonas

Anna ha dit...

...
sense paraules m'he quedat al llegir aquesta entrada!
He remenat i remenat i això sembla que no s'acaba. Els qualificatius sobre aquesta tasca que estàs fent són interminables, des de genial, fantàstic... fins a extraordinari, immens...
Enhorabona pel teu servei i aportacions a l'educació. No té preu !!!
Tonets

manetesicosetes ha dit...

Està molt i molt bé! Ja ens hi hem subscrit! Felicitats i molta sort amb aquest nou entorn, t'ho mereixes, fas una gran feina.

CARME ha dit...

Felicitats Joel! Tu has currat molt.Crec que ha sigut una bona pensada i facilita molt la feina . Moltes gràcies i endavant.
Salutacions

Kelly Chen ha dit...

legend 11s , air jordan 11 legend blue , legend blue 11 , legend blue 11s ,legend blue 11s, air jordan 6 black infrared ,replica designer shoes,cheap designer shoes ,designer shoes ,designer shoes ,jimmy choo shoes,jimmy choo shoes ,cheap uggs ,jimmy choo ,jimmy choo shoes , red bottoms ,new balance outlet,new balance outlet,jimmy choo shoes,Giuseppe Zanotti shoes ,Giuseppe Zanotti shoes ,herve leger dresses,herve leger outlet ,herve leger dresses , bodycon dresses ,bodycon dresses , gucci belts ,jimmy choo outlet,Christian Louboutin Daffodile,jimmy choo shoes,air jordan 11 legend blue, black infrared 6s, designer shoes, gamma blue 11s,jordan gamma 11s,herve leger,jordan 6 black infrared, christian louboutin shoes,air jordan 11s legend blue

Kelly Chen ha dit...

bandage dresses ,gucci belts, new balance shoes, Giuseppe Zanotti ,air jordan 13 "3M", 3M 13s , jordan 13 grey toe, grey toe 13s,grey toe 13s ,air jordan grey toe 13s,jordan grey toe 13s,cheap grey toe 13s , grey toe 13, jordan 6 infrared ,infrared 6s,so kate shoes, cheap air max,nike free ,red bottoms , black infrared 6s , black infrared 6s ,Giuseppe Zanotti shoes , jordan infrared 6s , jimmy choo shoes , legend blue 11s , jimmy choo pas cher , designer shoes, escarpins Louboutin , sport blue 6s,air jordan 11, legend blue 11s, gucci belts,legend blue 11s, Giuseppe Zanotti shoes , jimmy choo sale, jimmy choo shoes ,new balance shoes, jordan infrared 6s, infrared 6s, cheap gucci belts, christian louboutin shoes, red bottom shoes,new balance,Giuseppe Zanotti shoes,jimmy chooair jordan 11 legend blue,jordan 11 legend blue

Kelly Chen ha dit...

jordan 11 legend,jordan retro 11 legend ,jordan 11s legend ,jordan 11s legend blue ,jordan 11 legend,jordan legend blue 11s ,jordan 11s legend ,legend 11s, jordan 11 legend, jordan legend 11s, jordan legend blue 11s, legend 11s, legend blue 11s ,legend blue 11, cheap legend blue 11s, cheap legend 11s,air jordan 6 black infrared ,jordan 6 black infrared ,jordan infrared 6s,infrared 6s,jordan 6s black infrared ,384664-023,jordan infrared 6s,infrared 6s,air jordan 6s black infrared ,jordan 6s black infrared ,jordan 6 infrared black,infrared 6,jordan 6 black infrared,black infrared 6,384664-023,black infrared 6s,jordan infrared 6s 2014,air jordan 11 legend blue,jordan 6 black infrared, legend blue 11s ,jordan 11 legend blue ,jordan 6 black infrared ,pre order jordans ,air jordan 6 black infrared

kate spade outlet ha dit...

Kate Spade Outlet Toms Shoes Hermes Belt UGG Boots UGG Boots Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Store Outlet North Face Outlet Store North Face Outlet Store The North Face Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Handbags Louis Vuitton Outlet Timberland Boots Timberland Outlet Tory Burch Outlet Store Tory Burch Outlet Online Tory Burch Outlet Oakley Outlet
Michael Kors Outlet Ralph Lauren Outlet Gucci Factory Outlet Gucci Outlet Gucci Handbags Cheap Ray Ban Sunglasses North Face Jackets Prada Outlet Burberry Outlet Hollister Clothing Ferragamo Shoes Tiffany Jewelry Tiffany Outlet NFL Jerseys Cheap Jordans Oakley Outlet North Face Outlet

aboshady ha dit...

شركة شراء الاثاث المستعمل بالرياض
ارقام اثاث مستعمل بالرياض
محلات شراء الاثاث المستعمل

Cran Jane ha dit...

Marc Jacobs Handbags Jimmy Choo Shoes Jimmy Choos True Religion Outlet ED Hardy Outlet
Burberry Belt Tory Burch Boots Louis Vuitton Belt Ferragamo Belt Marc Jacobs Handbags Lululemon Outlet Christian Louboutin Shoes True Religion Outlet Tommy Hilfiger Outlet
Michael Kors Outlet Coach Outlet Red Bottoms Kevin Durant Shoes New Balance Outlet Adidas Outlet Coach Outlet Online Stephen Curry Jersey Vans Outlet Ralph Lauren Outlet
Ugg Boots Sale UGGS For Women Skechers Go Walk Adidas Yeezy Boost Adidas Yeezy Adidas NMD Coach Outlet North Face Outlet Ralph Lauren Outlet Puma Outlet Polo Outlet

Rider Traffic ha dit...

Wow!..Amazing.. I have no words to describe it
Traffic Rider
traffic rider jogo
traffic rider baixar
baixar traffic rider

eric yao ha dit...

Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

adidas nmd ha dit...

nike blazer pas cher
supra shoes
coach handbags
golden state warriors
ugg boots
nike huarache
jimmy choo shoes
mlb jerseys
adidas yeezy
texans jerseys

good days ha dit...


https://khalejmovers.com/نقل-اثاث-من-الرياض-الى-الدمام/
https://khalejmovers.com/شراء-اثاث-مستعمل-بالرياض/
https://khalejmovers.com/افضل-شركة-نقل-عفش-بالطائف/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Pujar