22 de des. 2013

Recull de manualitats nadalenques compartides a Educació i les TIC



Abans d'acabar aquest any 2013 m'agradaria exposar totes les manualitats que han estat compartides al Facebook d'Educació i les TIC. Així doncs, aprofito per donar les gràcies a tots aquells/es que contribuïu dia rere dia amb els vostres comentaris, aportacions, idees, treballs,..., ja que sense vosaltres aquest espai no seria el que és. Compartir és aprendre, és donar a conèixer la nostra feina, implicar els altres, donar valor a allò que fem o deixem de fer, etc. No us sembla fantàstic! Avui, no us perdeu el Recull de manualitats nadalenques compartides a Educació i les TIC


NINOT DE NEU FET AMB GOTS DE PLÀSTIC
AUTORIA: ANA LORENTE

Font: https://www.facebook.com/EducacioilesTIC

IGLÚ
AUTORIA: EVA GRAVÁN


DECORACIÓ NINOTS DE NEU
AUTORIA: MARIA JOSEP TICÓ MARTÍN


DECORACIÓ DE NADAL LLAR D'INFANTS LA BALDUFA
AUTORIA: SONIA VR


CANTAIRES ORIGINALS
AUTORIA: SALUT MONZÓ COGOLLOS


ARBRE DE NADAL
AUTORIA: LUCÍA SABINA


TAPA D'ÀLBUM
AUTORIA: NENS DE 6È DE PRIMÀRIA


TARGETA FETA AMB PURPURINA I SUCRE
AUTORIA: ALEXANDRE (1R PRIMÀRIA)


TARGETA FETA AMB PASTA DE SOPA I TEMPERES
AUTORIA: JOAN JOSEP (P5)


CALENDARI D'ADVENT FET DE FELTRE
AUTORIA: MARTA TRUBAT DALMAU


POSTAL DE NADAL FETA AMB RETALLS DE PAPER
AUTORIA: MARTA TRUBAT DALMAU


"ALFARERIA" DE CARTRÓ
AUTORIA: EVA GRAVÁN


ARBRE DE NADAL FET AMB MATERIAL RECICLAT
AUTORIA: ISABELA DELA HIZ CEBALLOS


ARBRE DE NADAL
AUTORIA: ANDREA CANTOS BLASCO (ESCOLA MONTSANT DE LA BISBAL DE FALSET)


ARBRE DE NADAL FET AMB MATERIAL RECICLAT
AUTORIA: ALMUDENA DOMÍNGUEZ ÁLVAREZ


NEVERA NINOT DE NEU
AUTORIA: MAMAMORIAS CAROLINA


DECORACIÓ D'ARBRE DE NADAL
AUTORIA: MAR TRAVER GIRONA


ARBRE DE NADAL A L'ESCOLA
AUTORIA: YOLI MAESTRE RUBIO


CALENDARI D'ADVENT FET AMB TUBS DE PAPER
AUTORIA: FINA DOMINGUEZ MONTIEL


UN REGAL MOLT BONIC
AUTORIA: SONIA GARCIA UJAQUE

13 comentaris:

Bertha ha dit...

Felices Fiestas Joel, y que este Nuevos Año 2014 venga cargadito de buenos propósitos.

Besos.

Joel Artigas ha dit...

@Bertha Muchas gracias. Igualmente, que se cumplan todos tus sueños. Un beso muy grande.

林磊 ha dit...

2015-10-31leilei
Canada Goose Outlet Online
Michael Kors Handbags Clearance
ugg boots
cheap ugg boots
michael kors handbags
ugg boots clearance
football jerseys cheap
michael kors outlet
montblanc pen
Coach Factory Outlet
michael kors outlet online
michael kors handbags
uggs sale
coach factory outlet
toms outlet
Louis Vuitton Outlet Official Site
timberland outlet
Jordan Retro 13 Hot Sale
uggs outlet
Louis Vuitton Handbags New
Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Handbags
Christian Louboutin Outlet Authentic sneakers
michael kors outlet
michael kors outlet
Coach Factory Outlet Coach Outlet Online
Michael Kors Outlet Sale Online
louis vuitton
oakley sunglasses cheap
canada goose jackets
ugg boots wholesale
michael kors bags
authentic louis vuitton handbags
north face outlet
canada goose jackets
Louis Vuitton UK

kate spade outlet ha dit...

Kate Spade Outlet Toms Shoes Hermes Belt UGG Boots UGG Boots Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Store Outlet North Face Outlet Store North Face Outlet Store The North Face Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Handbags Louis Vuitton Outlet Timberland Boots Timberland Outlet Tory Burch Outlet Store Tory Burch Outlet Online Tory Burch Outlet Oakley Outlet
Michael Kors Outlet Ralph Lauren Outlet Gucci Factory Outlet Gucci Outlet Gucci Handbags Cheap Ray Ban Sunglasses North Face Jackets Prada Outlet Burberry Outlet Hollister Clothing Ferragamo Shoes Tiffany Jewelry Tiffany Outlet NFL Jerseys Cheap Jordans Oakley Outlet North Face Outlet

林剑伟 ha dit...

tiffany and co
ugg outlet
http://www.chromeheartsonline.us.com
Cheap Oakley Sunglasses
cheap jordans
http://www.christian-louboutin-outlet.uk
chrome hearts
http://www.kobeshoes.uk
tiffany and co uk
nike kobe sneakers
toms outlet
michael kors handbags
michael kors outlet
cheap true religion
air jordan
jordans for cheap
michael kors outlet store
oakley sunglasses
fitflop shoes
Cheap NFL Jerseys China
oakley vault
christian louboutin outlet
http://www.huarachesshoes.uk
basketball shoes,cheap basketball shoes,nike basketball shoes,cheap jordan basketball shoes
oakley sunglasses,oakley outlet sunglasses
kobe sneakers
nike dunks
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet
christian louboutin outlet
http://www.oakleyoutlet-store.com
tiffany,tiffany and co,tiffany and co jewelry,tiffany necklace,tiffany bracelet,tiffany ring,tiffany earrings
true religion sale
cheap jordans online
cheap ralph lauren

aboshady ha dit...

شراء اثاث مستعمل بجدة
شراء اثاث مستعمل جدة
شراء الاثاث المستعمل بجدة
شركة شراء اثاث مستعمل بجدة
شركة شراء الاثاث المستعمل بجدة

Cran Jane ha dit...

Marc Jacobs Handbags Jimmy Choo Shoes Jimmy Choos True Religion Outlet ED Hardy Outlet
Burberry Belt Tory Burch Boots Louis Vuitton Belt Ferragamo Belt Marc Jacobs Handbags Lululemon Outlet Christian Louboutin Shoes True Religion Outlet Tommy Hilfiger Outlet
Michael Kors Outlet Coach Outlet Red Bottoms Kevin Durant Shoes New Balance Outlet Adidas Outlet Coach Outlet Online Stephen Curry Jersey Vans Outlet Ralph Lauren Outlet
Ugg Boots Sale UGGS For Women Skechers Go Walk Adidas Yeezy Boost Adidas Yeezy Adidas NMD Coach Outlet North Face Outlet Ralph Lauren Outlet Puma Outlet Polo Outlet

eric yao ha dit...

Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

chenmeinv0 ha dit...

fitflops sandals
true religion jeans
true religion jeans
asics outlet
adidas outlet
coach outlet store online
reebok outlet
ecco sandals
reebok shoes
birkenstock sale
hzx20170426

adidas nmd ha dit...

green bay packers jerseys
omega watches for sale
gucci borse
bills jerseys
hugo boss sale
philadelphia eagles jerseys
snapbacks wholesale
los angeles lakers
michael kors handbags outlet
true religion jeans

chenlina ha dit...

cheap jordan shoes
converse outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet
true religion jeans
pandora outlet
michael kors uk
longchamp handbags
mbt shoes
nike soccer shoes
chenlina20170818

phuloo Nikola ha dit...

You have a real ability for writing unique content. I like how you think and the way you represent your views in this article. I agree with your way of thinking. Thank you for sharing.
iogamez.com
Geometrydashonline.net

Gunardi omex ha dit...

Thanks again for the blog post.Really looking forward to read more. Will read on…

Tangki Fiberglass
Jual Septic Tank
Tangki Kimia
Jual Talang Fiber
Jual Rotameter
Tangki Panel
jual mesin ro
Jual Botol Plastik Agro

Jual Botol Plastik

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Pujar