31 de des. 2013

FELIÇ 2014. Que els vostres somnis es facin realitat



Després de la planificació dels propòsits toca preparar-nos per celebrar la benvinguda al nou any. Educació i les TIC us desitja un FELIÇ 2014. Que els vostres somnis es facin realitat. Gràcies de nou a tots els que heu contribuït durant aquest últim any. Ha estat un plaer haver compartit coneixements i aprenentatges amb vosaltres! Educació i les TIC us té guardades moltes sorpreses per aquest 2014. Què serà? No us les perdeu. 

16 comentaris:

Marina A.F. ha dit...

Feliç any nou, Joel!

Miquel ha dit...

Bon any ¡¡¡
salut

Ana Martinez ha dit...

¡Feliz Año Nuevo, Joel! Un beso.

Joel Artigas ha dit...

@Marina Igualment! Que tinguis un feliç 2014! Una abraçada plena de coneixements.

Joel Artigas ha dit...

@Miquel igualment, salut i molts aprenentatges! :)

Joel Artigas ha dit...

@Ana Gracias de nuevo por estar aquí y mandarne esta felicitación. ¡Igualmente! Que tengas una entrada de año genial. Besitos.

En el corazón de Infantil ha dit...

¡Feliz año nuevo! Que sea un año maravilloso.

Joel Artigas ha dit...

@Enelcorazóndeinfantil ¡Igualmente! Que tengáis un año maravilloso, seguro que lo será. Un besito enorme.

Fangyaya ha dit...

20151012fangyanting
ugg boots, http://www.uggboot.com.co/
abercrombie and fitch, http://www.abercrombie-fitch.us.com/
tiffany jewellery, http://www.tiffanyjewelleryoutlets.co.uk/
oakley sunglasses, http://www.wholesaleoakleysunglasses.us.com/
ray ban sunglasses, http://www.ray-bansunglasses.eu.com/
adidas wings, http://www.adidaswings.net/
louis vuitton, http://www.louisvuitton.in.net/
louis vuitton handbags, http://www.louisvuittonhandbagsoutlet.co.uk/
moncler coats, http://www.moncler.us.com/
hermes outlet, http://www.hermesoutletstore.us.com/
michael kors handbags, http://www.michaelkorshandbag.co.uk/
cheap nhl jerseys, http://www.nhljerseys.us.com/
beats by dr dre, http://www.beatsbydrdre-headphones.us.com/
lululemon outlet, http://www.lululemonoutletstore.in.net/
cheap nike shoes, http://www.cheap-nikeshoes.cc/
hogan, http://www.scarpehogan-outlet.it/
canada goose outlet, http://www.canada-gooseoutlet.us.com/
cheap ugg boots, http://www.cheapuggboots.net.co/
ralph lauren uk, http://www.ralphlaurenoutletuk.org.uk/
true religion jeans, http://www.truereligionjean.in.net/
nfl jerseys wholesale, http://www.nfljerseys-wholesale.us.com/
basketball shoes, http://www.basketballshoes.us.com/
yoga pants, http://www.yogapants.us.com/
mcm outlet, http://www.mcm.in.net/
belstaff jackets, http://www.moncleroutletstore.us.com/

kate spade outlet ha dit...

Kate Spade Outlet Toms Shoes Hermes Belt UGG Boots UGG Boots Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Store Outlet North Face Outlet Store North Face Outlet Store The North Face Outlet Louis Vuitton Outlet Louis Vuitton Handbags Louis Vuitton Outlet Timberland Boots Timberland Outlet Tory Burch Outlet Store Tory Burch Outlet Online Tory Burch Outlet Oakley Outlet
Michael Kors Outlet Ralph Lauren Outlet Gucci Factory Outlet Gucci Outlet Gucci Handbags Cheap Ray Ban Sunglasses North Face Jackets Prada Outlet Burberry Outlet Hollister Clothing Ferragamo Shoes Tiffany Jewelry Tiffany Outlet NFL Jerseys Cheap Jordans Oakley Outlet North Face Outlet

aboshady ha dit...

شراء اثاث مستعمل بجدة
شراء اثاث مستعمل جدة
شراء الاثاث المستعمل بجدة
شركة شراء اثاث مستعمل بجدة
شركة شراء الاثاث المستعمل بجدة

Cran Jane ha dit...

Marc Jacobs Handbags Jimmy Choo Shoes Jimmy Choos True Religion Outlet ED Hardy Outlet
Burberry Belt Tory Burch Boots Louis Vuitton Belt Ferragamo Belt Marc Jacobs Handbags Lululemon Outlet Christian Louboutin Shoes True Religion Outlet Tommy Hilfiger Outlet
Michael Kors Outlet Coach Outlet Red Bottoms Kevin Durant Shoes New Balance Outlet Adidas Outlet Coach Outlet Online Stephen Curry Jersey Vans Outlet Ralph Lauren Outlet
Ugg Boots Sale UGGS For Women Skechers Go Walk Adidas Yeezy Boost Adidas Yeezy Adidas NMD Coach Outlet North Face Outlet Ralph Lauren Outlet Puma Outlet Polo Outlet

eric yao ha dit...

Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michael-kors-outlet.us.com

Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

Jimmy Choos http://www.jimmychoos.in.net

Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com

Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com

Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com

Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com

True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

Tommy Hilfiger http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

Red Bottoms http://www.redbottom.in.net

Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

adidas nmd ha dit...

true religion jeans
ray ban sunglasses outlet
oakley sunglasses
ugg boots
michael kors handbags
cheap basketball shoes

chenlina ha dit...

chenlina20170818
michael kors plånbok
coach factory outlet
michael kors outlet
vans shoes
louis vuitton
cheap jordan shoes
adidas zx flux uk
yeezy boost 350
uggs outlet
michael kors bags

phuloo Nikola ha dit...

Alot of blogs I see these days don't really provide anything that I'm interested in, but I'm most definately interested in this one. Just thought that I would post and let you know. Nice! thank you so much! Thank you for sharing.
scarymazegames.co
Mineblocks.net

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Pujar